Instagram’da Gönderi Altına Yorum Kapatma
Instagram’da Gönderi Altına Yorum Kapatma

Instagram gönderilerinizin altına birçok yorum gelebilir. Eğer bu yorumlardan rahatsız oluyorsanız sadece birkaç dakikada yorumlardan kurtulabilirsiniz. Yükleyeceğiniz gönderiye yorum gelmemesi için yorumları kapatmanız gerekir. Bu işlem için öncelikle profilinize giriş yapın ardından ise hangi gönderiye yorum gelmesin istiyorsanız o gönderiye tıklayın. Gönderinin üzerinde bulunan alt alta duran 3 noktaya tıkladığınız zaman ayarlar menüsü gibi bir menü açılacaktır. Bu menüde en altta yorum yapmayı kapatma yazılı bir buton olacaktır. Bu butona tıklayarak o gönderinin yorumlarını kapatabilirsiniz. Yorumlarını kapattığınız gönderilerde sadece beğeni simgesi olan kalp ve direkt mesaj simgesi görünecektir. Yorum yapma simgesi görünmeyecektir. Bu yöntem ile profilinizde bulunan gönderilerin yorumlarını kapatabilirsiniz. Yeni ekleyeceğiniz gönderileri de bu şekilde ayarlayabilirsiniz.

Instagram’da Gönderi Altına Yapılan Yorumlar Engellenebilir Mi?

Instagram’da gönderilerinizi yoruma kapatmayı, rahatsız edici yorumlar yüzünden istiyorsanız dilerseniz bu rahatsız edici yorumları engelleyerek de kötü yorumlardan kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basittir. İlk olarak Instagram profilinize giriş yapın. Ardından profil resminizin bulunduğu profil butonuna tıklayın ve kendi sayfanız açılsın. Açılan sayfada alt alta bulunan üç çizgilere tıklayarak ayarlar menüsünü açın. Açılan ayarlar menüsünde gizlilik butonuna tıklayın. Bu butona tıkladığınızda yorumlar seçeneğini göreceksiniz. Oraya tıklayarak yorum ayarlarını açın. Açılan ekranda şu kişilerin yorum yapmasını engelle ayarına tıklayın ve rahatsız edici yorum yapan kişilerin kullanıcı ismini yazarak olanların yorumlarını engelleyin. İşte bu kötü yorumlardan kurtulmak bu kadar basit.

Instagram’daki Gönderilerin Tamamını Yoruma Kapatmak

Instagram’da paylaşmış olduğunuz gönderilerin hepsini yoruma kapatmak isterseniz her gönderiye tek tek tıklayıp yoruma kapatabilirsiniz. Ya da yorum ayarları sayfasından gönderileri yoruma kapat butonunu bulup, ona tıklayarak da gönderilerinizi yoruma kapalı hale getirebilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip